img

KURUMSAL

MASH ASANSÖR HAKKINDA

Cengiz KÖNÜÇ 1972 yılında İzmir'de doğdu.İlk ve Orta öğrenimi İzmir'de tamamladıktan sonra 1993 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesinden mezun oldu.1996 yılında askerlik görevini tamamladıktan hemen sonra Asansör sektörüne giriş yaptı. BUGA OTIS Asansör firmasında 12 yıl boyunca Ege Bölge Müdür Yardımcılığı yaptıktan sonra 3 yıl boyunca OMAK Asansör Firmasında Ege Bölge Müdürlüğü görevinde bulundu.2011 yılında ise bu firmadan ayrılarak MASH Asansör'e ortak oldu. Görev aldığı bazı projeler;

20 Yıllık Tecrübemize Güvenin, Pişman Olmayacaksınız...

Çeşme Shearoton Otel
Tesco Kipa Mağazaları
Çeşme Ontur Resort, Pırıl ve Ilıca Otel
Marmaris Paşa Beach De Luxe, Green Nature De Luxe, Pineta Park De Luxe, Grand Yazıcı, BLUE Bays De LUXE v.b Bodrum Princess otel, Rixos, Aegean Dream Resort v.b.

 

İzmir; Atatürk Araştırma ve Eğitim Hastanesi Şifa Hastaneleri Kent Hastanesi İzmir Metrosu (Hatay ve Bornova) etapları v.b birçok proje. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Misyonumuz


Asansör tesisinin lüks kavramından çıkıp tamamen ihtiyaç haline geldiği günümüzde, firma olarak kurmuş olduğumuz asansör sistemlerinde insan güvenliğini düşünerek kaliteden ödün vermemek başlıca görevimizdir.

Vizyonumuz


Asansör sistemleri üretiminde kullandığımız malzemelerin en kaliteli olanlarını kullanarak ve çalışan ekiplerimizin uzmanlık seviyesini sürekli yükselterek bölgedeki en iyi asansör firması olmak vizyonumuzdur.

 

img